13 трав. 2015

"ПАМ'ЯТЬ, ЗАКАРБОВАНА НАЩАДКАМИ"

Щоб зберегти дім свій - треба бути господарем, щоб жити у вільній, квітучій Україні – треба бути справжніми патріотами своєї країни. Це все і спонукало учнів Щасливської школи до пошукової роботи, пізнання своєї малої батьківщини та історії розвитку сільської громади, тих людей, які тут проживали і живуть сьогодні.
12 трав. 2015

ШКОЛЯРІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ МАМ ВОЇНІВ АТО

Щорічно, у другу неділю травня ми вітаємо найрідніших та найдорожчих нам людей, тих, що постійно турбуються про нас і навіть на відстані зігрівають своєю любов'ю, тих, хто завжди підтримає, зрозуміє і дасть мудру пораду – наших українських матерів.
5 трав. 2015

НОВЕ «СУЗІР’Я» СЕНТ-ЛЬЮЇСА

Наприкінці квітня в американському місті Сент-Льюїс відбувся Всесвітній фестиваль робототехніки FLL.
29 квіт. 2015

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ- ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ!

Чільна роль у творенні нової України належить молодим, здібним, сучасним та патріотичним юнакам і дівчатам, багато з яких навчаються в Малій академії наук України.
27 квіт. 2015

АТЕСТАЦІЯ НОВОПРАЗЬКОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України «Про позашкільну освіту», і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні.
25 квіт. 2015

«Метаморфози паперу»

Знайомство з орігамі у кожного відбувається ще в дитинстві, хоч багато хто про це й не здогадується. Хто ж вас не складав жабку, яка скаче та кораблика, використовуючи аркуш з зошита, не виготовляв тюльпан з кольорового паперу мамі на 8 Березня? А паперові літачки? Їх було виготовлено за шкільні роки стільки, що й не перерахувати. Також ви користувалися орігамі, навіть ставши дорослими. Для захисту від сонця собі і дітям виготовляли пілотки, а, не маючи посуду, наливали воду в паперову склянку. Все це справжнісіньке орігамі.
20 квіт. 2015

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС…

ісім років поспіль у нашій країні проходить Всеукраїнський конкурс дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе». Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» у співпраці з Університетом менеджменту освіти НАПН України, Асоціацією благодійників України та тижневиком «Освіта України».
20 квіт. 2015

Про підсумки проведення Інтернет-конференції «Інформаційний паспорт – вимога часу»

Про підсумки проведення Інтернет-конференції
15 квіт. 2015

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ГРОМАДЯНИН»

З метою взаємодії із соціальним середовищем, формування соціалізуючих та комунікативних навичок, почуття власної гідності, відповідальності, здатності визначати власну активну життєву позицію учні загальноосвітніх навчальних закладів району разом із педагогічними колективами беруть активну участь у здійсненні Всеукраїнського освітнього проекту «Громадянин».
1 квіт. 2015

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР "НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА РЕГІОНУ"

31 березня 2015 року на базі Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради відбувся міжрегіональний семінар завідувачів, методистів методичних кабінетів відділів освіти Долинської, Олександрійської, Петрівської райдержадміністрації, керівників загальноосвітніх навчальних закладів.