АТЕСТАЦІЯ НОВОПРАЗЬКОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

27 квіт. 2015
Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України «Про позашкільну освіту», і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні.

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту» (частини 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини 5 статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту»), Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 № 553 (із змінами), на виконання Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом відділу освіти райдержадміністрації від 19.05.2014 року № 177 «Про затвердження плану державної атестації закладів освіти району на 2014/2015 навчальний рік» у період з 13 по 24 квітня 2015 року проводиться атестаційна експертиза Комунального закладу «Новопразький будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійського району».

Експертна комісія, до складу якої входять начальник відділу освіти Коріненко О.А., головний спеціаліст відділу освіти Михайленко С.Л., завідувач райметодкабінету Мартюшина Т.Г., методисти райметодкабінету, вивчатиме діяльність закладу за напрямками:

• організація та здійснення виховного процесу;
  • ефективність управління навчальним закладом;
  • науково-методична робота;
  • робота з педагогічними кадрами;
  • охорона праці, техніка безпеки;
  • стан навчально-матеріальної бази.

У перший день роботи експертної комісії педагогічний та учнівський колективи Новопразького будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з директором Мороз Л.Я. презентували заклад, представили на огляд творчий звіт гуртків різних напрямків, продемонстрували виставку дитячих робіт. Начальник відділу освіти Коріненко О.А. вручила нагороди керівникам гуртків та учням за зайняті призові місця у всеукраїнських, обласних конкурсах, оглядах, акціях.

У межах робочої програми члени експертної комісії ознайомилися з документацією, поспілкувалися з працівниками установи та дітьми.