ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Вітаємо вас на офіційному порталі районного методичного кабінету

відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області

/Files/images/мартюшин.JPG

На теренах нашого району створені сприятливі умови для якісного, ефективного використання в управлінській та навчально-виховній діяльності можливостей інноваційних технологій і передового педагогічного досвіду. Освоєння та використання цих технологій є однією з важливих умов модернізації керівництва освітнім процесом, а також, що головне, дає можливість вдосконалювати навчально-виховний процес, робить його захоплюючим, глибоко пізнавальним. Сподіваємось, інформація, розміщена на нашому порталі, надасть можливість ознайомитись з творчими здобутками та передовим досвідом педагогів Олександрійщини. Чекаємо на цікаві, творчі пропозиції щодо модернізації, удосконалення галузі освіти.

Завідувач методичним кабінетом Мартюшина Т.Г.

Візитка РМК                                          Історія РМК

Персональні сайти працівників РМК

Персональний сайт завідувача РМК Мартюшиної Т.Г.
Персональний сайт методиста РМК Симоненко В.В.
Персональний сайт методиста РМК Максименко Т.І.
Персональний сайт методиста РМК Матяш Л.А.
Персональний сайт методиста РМК  Чабан О.М.
Персональний сайт методиста РМК Логвінової Л.Я.
Персональний сайт методиста РМК Федоренко І.В.
Персональний сайт методиста РМК Козир С.М.
Персональний сайт методиста РМК Козакової Н.А.
Персональний сайт методиста РМК Груші В.В.
Персональний сайт методиста РМК  Власенко Л.М.
Персональний сайт методиста РМК Шкідін Н.Т.
Сайт психологічної служби відділу освіти
Персональний сайт завідувача ПМПК

20 лист. 2018
Вітаємо переможців районного конкурсу «Вихователь року-2018»
Виявлення та підтримка найбільш активних, талановитих, творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, пропагування і розповсюдження їх досвіду, впровадження ефективних методів у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку є метою щорічного конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року», який цього року відбувся 16 листопада 2018 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка».
19 лист. 2018
Перемога у спортивно-масовому заході «Cool Games»
17 листопада 20018 року на базі навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» м.Олександрія проходили групові змагання обласного етапу спортивно-масового заходу «Cool Games».
1 вер. 2018
Зі святом!