ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Вітаємо вас на офіційному порталі районного методичного кабінету

відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області

/Files/images/мартюшин.JPG

На теренах нашого району створені сприятливі умови для якісного, ефективного використання в управлінській та навчально-виховній діяльності можливостей інноваційних технологій і передового педагогічного досвіду. Освоєння та використання цих технологій є однією з важливих умов модернізації керівництва освітнім процесом, а також, що головне, дає можливість вдосконалювати навчально-виховний процес, робить його захоплюючим, глибоко пізнавальним. Сподіваємось, інформація, розміщена на нашому порталі, надасть можливість ознайомитись з творчими здобутками та передовим досвідом педагогів Олександрійщини. Чекаємо на цікаві, творчі пропозиції щодо модернізації, удосконалення галузі освіти.

Завідувач методичним кабінетом Мартюшина Т.Г.

Візитка РМК                                          Історія РМК

Персональні сайти працівників РМК

Персональний сайт завідувача РМК Мартюшиної Т.Г.
Персональний сайт методиста РМК Симоненко В.В.
Персональний сайт методиста РМК Максименко Т.І.
Персональний сайт методиста РМК Матяш Л.А.
Персональний сайт методиста РМК  Чабан О.М.
Персональний сайт методиста РМК Логвінової Л.Я.
Персональний сайт методиста РМК Федоренко І.В.
Персональний сайт методиста РМК Козир С.М.
Персональний сайт методиста РМК Козакової Н.А.
Персональний сайт методиста РМК Груші В.В.
Персональний сайт методиста РМК  Власенко Л.М.
Персональний сайт методиста РМК Шкідін Н.Т.
Персональний сайт методиста РМК Скляренка П.В.
Персональний сайт завідувача ПМПК

19 жовт. 2017
Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»
Керівники наукових секцій КМАНУМ: Мітленко Лариса Олександрівна, Піскова Світлана Вікторівна та Мірошниченко Олександр Іванович стали учасниками освітньої академії «Intel», яка щорічно проводиться в рамках конкурсу «Intel Techno-Ukraine».
19 жовт. 2017
Команда «Нова Прага» - фіналісти ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів!
13 – 15 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.
19 жовт. 2017
Науково-технічний конкурс «Intel-Техно Україна 2017-2018»
З 10 по 13 жовтня 2017 року слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді брали участь у науково-технічному конкурсі «Intel-Техно Україна 2017-2018» та у Всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017».

17 жовт. 2017
Вихователь року - 2017
13 жовтня 2017 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбувся районний конкурс "Вихователь року - 2017"
17 жовт. 2017