11 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та інформаційних технологій

Родзинка

6 грудня у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості.
7 груд. 2017

05 – 06 грудня 2017 року у місті Києві відбулася Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».
7 груд. 2017

Користівські школярі – учасники Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч»

Учні Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч»
4 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та біології

1 груд. 2017

Агро-заняття «Хліб - усьому голова»

На базі Новопразького дошкільного навчального закладу «Рукавичка» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти району.
29 лист. 2017

Юніори 2017-2018 н.р.

28 листопада у приміщенні районного Будинку культури з метою підготовки до ЗНО з історії України, відбувся районний чемпіонат інтелектуальної ліги «Юніори 2017-2018 н.р.» серед учнів 10-11 класів закладів освіти району.
28 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та німецької мови

28 лист. 2017

Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя!

В ЛАНАУ відбулись консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ

Чергова перемога юного науковця із Новопразького НВК

Учень Новопразького НВК Марченко Назар - призер Всеукраїнського науково-технічного конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»