28 трав. 2015

ФЕСТИВАЛЬ «ДОШКІЛЬНЯ РОКУ -2015»

алант від Бога нам дається, його не купиш за п’ятак, бо він ніде не продається. Хто скаже, що це все не так? Талант людину прикрашає, підносить, сили додає. Він поступово проростає. Говорять, в кожного він є……
26 трав. 2015

Запрошуємо до участі

Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів
22 трав. 2015

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СВЯТО

21 травня українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

МОН затвердило Інструкцію щодо заповнення Класного журналу

Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 затверджено «Інструкцію щодо заповнення Класного журналу в 1-4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2015 р. за № 472/26917.

Про проведення VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій
19 трав. 2015

Запрошуємо до участі

Про участь у Всеукраїнській школі професійного розвитку молодого педагога та методиста "Молодість та майстерність" у рамках Літньої школи освітян України
18 трав. 2015

ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОКЛУБІВ - СПРАВЖНЄ СВЯТО МИРУ, ДРУЖБИ ТА СПІЛКУВАННЯ

Традиційно, щороку школярі Олександрійщини беруть участь у святковому заході – районному фестивалі шкільних євроклубів «Олександрійщина святкує День Європи», ініційованого у 2007 році відділом освіти.
15 трав. 2015

Запрошуємо до участі

Про проведення обласної інтернет-конференції «Шляхи ефективного впровадження освітніх технологій у навчальних закладах Кіровоградської області»
14 трав. 2015