ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС…

20 квіт. 2015
ісім років поспіль у нашій країні проходить Всеукраїнський конкурс дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе». Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» у співпраці з Університетом менеджменту освіти НАПН України, Асоціацією благодійників України та тижневиком «Освіта України».

17 квітня 2015 року в Києві у Міському будинку вчителя пройшов Національний форум «Добро починається з тебе». Під час форуму визначили й нагородили переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе», який  стартував 15 липня 2014 року. Серед 272 робіт з усіх куточків України на конкурс була представлена і робота міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» учнів Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів та Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів ім. А.С.Макаренка Олександрійського та Долинського районів.

Презентувати та захищати свій проект «Ще назва є, а річки вже не має…» були  запрошені учениця 8 класу Долинської ЗШ №2 Григорова Олександра (науковий керівник Стеблина О.О.) та учениця 9 класу Єрмакова Софія (науковий керівник Федоров В.М.).

До конкурсної комісії цього року увійшли Голова Правління Фонду «Україна  3000» Марина Антонова, директор Ірпінської спеціалізованої школи №2 з поглибленим вивченням економіки та права Ірина Бєлова, Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук і головний редактор тижневика «Освіта України» Максим Короденко.

Проект «Ще назва є, а річки вже не має…» оцінили достойно, він посів перше місце в номінації благодійних екологічних проектів.

Учасників форуму вітали і нагороджували Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, Голова Правління Фонду Марина Антонова, Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, керівник департаменту секретаріату Кабінету міністрів Олександр Олійник.

Усі фіналісти отримали почесні дипломи, а володарі перших місць – грошову премію від тижневика «Освіта України».

Учасники форуму та Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко на згадку про цю подію всі разом сфотографувалися.

Катерина Михайлівна під час свого заключного виступу побажала учасникам успіхів в започаткованій справі і закликала: «Роби добро і залучай до цього близьких», а від колективу конкурсантів з відповідним словом виступила Стеблина О.О., яка запевнила, що  добрі справи наших учнів обов’язково будуть продовжуватися.