4 лист. 2015

Про пропозиції щодо залучення класів українських шкіл до програми "Школа та клас"

3 лист. 2015

Про Десяті Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки "Виховуватися в моральному кліматі пам'яті"

2 лист. 2015

Майбутнє України в надійних руках

28-30 жовтня 2015 року у Києві відбулася Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яку організував Національний центр «Мала академія наук України».
27 жовт. 2015

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

Графік
23 жовт. 2015

Про впровадження проекту "Школа демократії"

Наказ директора ДОН
19 жовт. 2015

Брейн-ринг

Слово «гра» означає непродуктивну діяльність, що здійснюється для забави, приносить радість, але має неабияке навчальне та розвивальне значення. Тож якщо хочете мати розумних і ерудованих дітей – грайтесь!
19 жовт. 2015

Співаймо разом!

В естетичному вихованні підростаючого покоління різні види мистецтва взаємодіють між собою, але найбільш доступним, емоційним видом дитячої творчості виступає хорове мистецтво, яке здійснює величезний вплив на суб’єктивний світ дитячої особистості, надає дітям можливість для самовиявлення і самоствердження, розширює досвід естетичних і життєвих відносин, допомагає здійснювати перехід до більш глибокого пізнання мистецтва.

Про Всеукраїнську краєзнавчу конференцію

16 жовт. 2015

Про проведення круглого столу "Актуальні питання управління інноваційними освітніми проектами"

Про проведення Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін