27 лист. 2015

Дизайн предметів інтер’єру - мистецтво з необмеженими можливостями

Дизайнер – мрійник, чарівник і майстер, уява в нього кольорова, як фломастер.
26 лист. 2015

Школа педагогічної майстерності

24 листопада 2015 року на базі Цукрозаводського НВК відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності вчителів математики.
23 лист. 2015

У Червонокам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметної творчої групи вчителів української мови і літератури та вчителів історії

23 лист. 2015

Щодо використання навчально-методичного комплексу "Великий світ маленької людини"

18 лист. 2015

Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів

Методичні рекомендації
18 лист. 2015

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції "Завершення декади ООН з освіти для збалансованого розвитку: що зроблено в Україні"

18 лист. 2015

Про проведення ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт - 2016"

16 лист. 2015

Вітаємо класного керівника 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара Чернецьку Вікторію Дмитрівну, лауреата ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року - 2015»

12 листопада 2015 року в м. Кіровограді відбувся очний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» та відзначення переможців і лауреатів обласного туру Конкурсу.
10 лист. 2015

Регіональний семінар-практикум з питань патріотичного виховання учнівської молоді

03 листопада 2015 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» під керівництвом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений регіональний семінар-практикум з питань патріотичного виховання учнівської молоді на базі Кіровоградської Державної льотної академії України.
4 лист. 2015

Про проведення ІІІ Міжнародного Форуму "Найкращих соціальних проектів"