Школа педагогічної майстерності

26 лист. 2015
24 листопада 2015 року на базі Цукрозаводського НВК відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності вчителів математики.

Тема засідання – «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання: проблеми та досвід».

Учасники семінару ознайомилися із системою роботи навчального закладу, методикою проведення інноваційних форм організації науково-методичної роботи шляхом впровадження ІК-технологій. Заступник директора з навчально-виховної роботи Даценко О.В. провів експрес-огляд закладу «Знайомтеся – це ми!».

Вчитель математики Штанько Дмитро Олексійович презентував урок алгебри в 11 класі з використанням мультимедійних технологій. Вчитель математики та інформатики Дмитренко Юрій Васильович провів майстер-клас по використанню блогів в організації підготовки до уроків та позакласної роботи.

Члени творчої групи вдячні адміністрації навчального закладу за сприяння популяризації досвіду вчителів по використанню інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.