У Червонокам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметної творчої групи вчителів української мови і літератури та вчителів історії

23 лист. 2015
Інформація

23 листопада у Червонокам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметної творчої групи вчителів української мови і літератури та вчителів історії з проблеми «Впровадження нових форм і методів національно-патріотичного виховання учнів на уроках історії, української літератури та в позаурочний час».

Члени творчої групи мали змогу відвідати бінарний урок історії та літератури у 6 класі «Індійська цивілізація», який презентували вчителі Заболотна Ю.В. та Костиря С.Г., а також позакласне заняття «Бо ти на землі - Людина», яке підготували та провели вчителі Тищенко О.В. та Заболотна Ю.В.

Цікавою і змістовною була екскурсія в музей школи «Говорити правду ніколи не пізно».

Обговорення проведених заходів відбулося методом кейс-стаді. Педагоги визначили основні напрямки роботи творчої групи з обраної проблеми.