3 лют. 2016

семінар для керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next».

03 лютого 2016 року в актовій залі відділу освіти методист по роботі з дошкільними навчальними закладами Логвінова Л.Я. провела семінар для керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next».
2 лют. 2016

Засідання творчої групи з використання ІКТ у початковій школі

Засідання відбулося у Користівській ЗШ І-ІІІ ст.
22 січ. 2016

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. В цей день проголошено Акт Злуки Української Народної і Західноукраїнської Народної Республік

21 січ. 2016

Про вшанування пам’яті Івана Яковича Франка

Наказ та план заходів з відзначення 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Яковича Франка
13 січ. 2016

Розпочав роботу районний координаційний Центр національно-патріотичного виховання

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської райдержадміністрації № 531-р від 21 грудня 2015 року, на базі Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості (директор Демченко О.В.) створено районний координаційний центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
13 січ. 2016

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Щороку в Україні з листопада по січень серед учнівської та студентської молоді проходить Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
12 січ. 2016

Про проведення чергових навчальних занять Кіровоградської МАНУМ

Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді інформує
12 січ. 2016

Увага! Реєстрація на ЗНО-2016

Інформація до відома випускників та їх батьків
30 груд. 2015

Вже ступає на поріг 2016 рік!

28 груд. 2015

Відбувся відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінаціях «Історія», «Математика», «Захист Вітчизни» та «Англійська мова»

Для стимулювання активної участі вчителів у становленні й розвитку національної системи освіти та з метою подальшого розвитку освіти, підвищення престижу вчительської професії 23 грудня 2015 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінаціях «Історія», «Математика», «Захист Вітчизни» та «Англійська мова».