ПЕРЛИНИ ОЛЕКСАНДРІЙЩИНИ

Щороку на початку літа відзначається прекрасне свято радості та надії - Міжнародний день захисту дітей. Ось і цього року 3 червня Олександрійщина привітала і вшанувала своїх перлинок - переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, фестивалів, конкурсів учнівської молоді та успішних спортсменів навчальних закладів району у Міжнародний день захисту дітей, на районному фестивалі «Перлини Олександрійщини».

Міжнародна культурно-освітня поїздка

Запрошуємо до участі

Про проведення Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону
4 черв. 2015

ЩОРІЧНА СУСПІЛЬНА АКЦІЯ ШКОЛЯРІВ УКРАЇНИ “ГРОМАДЯНИН”

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба” за сприяння Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії організовує щорічну Суспільну акцію школярів України “Громадянин”.
4 черв. 2015

МОН оприлюднено законопроект "Про освіту"

Міністерством освіти і науки оприлюднено проект закону "Про освіту". Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.
3 черв. 2015

Запрошуємо до обговорення

«Шляхи ефективного впровадження освітніх технологій у навчальних закладах Кіровоградської області»

МЕДАЛІСТИ 2015

Швидко пролетіли шкільні роки, сповнені труднощів, дитячих невдач, радості і перемог.

До відома

Лист про проведення VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель» та Всеукраїнського конкурсу фотографій «Моя Україна»
2 черв. 2015

МОН радить школам зайнятися музейною педагогікою

Міністерством освіти і науки розроблено методичні рекомендації щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів
29 трав. 2015

ДОРОГІ УЧНІ, БАТЬКИ, ОСВІТЯНИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Є святкових днів багато на листках календаря, а між них - травневе свято – День останнього дзвінка.