23 січ. 2015

Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році

Лист МОН № 1/9-21 від 20.01.15 року
22 січ. 2015

Увага! Обговорення проекту методичних рекомендацій

Проект методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
21 січ. 2015

Навчальний семінар для директорів загальноосвітніх шкіл району з проблеми "Використання хмарних технологій в управлінській діяльності керівника навчального закладу".
17 січ. 2015

Навчальний семінар

15 січ. 2015

Про проведення обласної Інтернет-конференції «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія»

15 січ. 2015

Науково-методичний конкурс "Проектування ІТ-контенту сучасного уроку"

"Проектування ІТ-контенту сучасного уроку"
14 січ. 2015

V конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Щодо участі у V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти
14 січ. 2015

X ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ–2015»

12 січ. 2015

Запрошуємо Вас взяти участь у обласному конкурсі "Від дослідницької компетентності педагога до навчально-дослідницьких умінь дітей".

5 січ. 2015

Перелік ексклюзивних вебінарів, які відбудуться в CІЧНІ!