28 вер. 2015

До відома педагогічних працівників

28 вер. 2015

Гей, на ярмарок хутчіше, і не пішки, а бігом!

Теплого, погожого, сонячного дня 25 вересня 2015 року на подвір'ї Олександрівської школи І-ІІІ ступенів було гамірно та весело - велика і дружна шкільна родина зібралася на Осінній ярмарок.
22 вер. 2015

Тиждень патріота в Олександрівській школі

В рамках проведення районного тижня національно-патріотичного виховання в Олександрівській школі пройшов Тиждень патріота.
1 вер. 2015

Вересень школяриків в класи зазива...

У загальноосвітніх навчальних закладах Олександрійського району відбулися урочистості з нагоди Дня знань
31 серп. 2015

Привітання з Днем знань

Шановні вчителі, учні, батьки!
15 черв. 2015

ДОРОГА ДО ЗІРОК

10-12 червня 2015 року у Новопразькому НВК відбулась Літня Астрономічна школа «Сузір’я», в якій взяли участь талановиті діти з Олександрійського та Знам’янського районів.
10 черв. 2015

СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ IV ЛІТНЯ АСТРОШКОЛА!

Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Сьогодні відкривається новий етап літніх канікул – це відпочинок в Астрошколі!
10 черв. 2015

Про проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції

Всеукраїнська науково-методична конференція, присвячена 97-річчю від дня народження Василя Сухомлинського «Ідеї гуманної педагогіки та сучасна система інклюзивного навчання» 29–30 вересня 2015 року
8 черв. 2015

БАРВИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ - 2015

У наш складний час турбота про дітей, їх розвиток та організація їх культурного дозвілля є пріоритетним питанням.
7 черв. 2015

ТАНЕЦЬ - ЇХ ПУЛЬС, СЕРЦЕБИТТЯ Й ДИХАННЯ

Багата талантами наша держава. Відомо, що українці не тільки співоча, а й танцююча нація. У цьому Цукрозаводському НВК є ким пишатись. З нагоди нещодавно минулого Міжнародного фестивалю-конкурсу «Овація» мова піде про хореографічний колектив «Діти сонця» та його керівника Данасієнко С.В., без яких, зокрема останніми роками, не обходиться жодний захід, концерт чи свято.