ДОРОГА ДО ЗІРОК

15 черв. 2015
10-12 червня 2015 року у Новопразькому НВК відбулась Літня Астрономічна школа «Сузір’я», в якій взяли участь талановиті діти з Олександрійського та Знам’янського районів.

Програма Астрошколи була насиченою та цікавою. На відкритті Астрошколи юних астрономів привітали голова Олександрійської РДА Коломійцев А.О., начальник відділу освіти Олександрійської РДА  Коріненко О.А. Протягом трьох днів учнів Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пантазіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новопразької ЗОШ І-ІІ ступенів, Новопразького НВК були учасниками науково-освітньої програми «Цікава астрономія» (Луценко Т.А.), гри - квесту «Подорож по Сонячній системі» (Валькевич Л.А.), уроків з лего - конструювання та програмування у середовищі Lego Mindstorms Education, нічного спостереження неба. Та найбільше незабутніх вражень залишилось у юних астрономів після відвідування Дніпропетровського планетарію та Музею космонавтики при Національному Аерокосмічному Центрі молоді ім.О.Макарова, які учні відвідали завдячуючи ініціативі голови Олександрійської РДА Коломійцева А.О. Тут діти здійснили віртуальну подорож планетами Сонячної системи, ознайомились з природою метеоритів і , навіть, потримали його в руках, загадавши заповітне бажання. Учасники Астрошколи мали можливість порівняти функціональні особливості різноманітних космічних об’єктів – супутників, ракет, зондів, побачили зразки ракетних комплексів, що були на озброєнні нашої держави за радянських часів.

Ще довго в пам’яті учасників Літньої Астрошколи залишатимуться чудові картини зоряного неба, розуміння таїнства, могутності та краси Всесвіту.