Гей, на ярмарок хутчіше, і не пішки, а бігом!

28 вер. 2015
Теплого, погожого, сонячного дня 25 вересня 2015 року на подвір'ї Олександрівської школи І-ІІІ ступенів було гамірно та весело - велика і дружна шкільна родина зібралася на Осінній ярмарок.

Чого тільки там не було! Пишалися  родичі гарбузові, вирощені власноруч, рум’яніли солодощі, випечені руками дітей та їхніх батьків. Увесь товар користувався надзвичайно великим попитом, адже учні уміло рекламували його, гостинно запрошували поласувати та купити. А щоб було веселіше, дійство супроводжувалося піснями і танцями.

То ж ярмарок видався на славу: продавці вторгували, а покупці придбали все те, чого їхня душа бажала. А найголовніше те, що колективна творча справа об'єднала шкільну родину, згуртувала разом усіх, хто небайдужий, хто шанує і поважає традиції свого народу, любить свою неньку-Україну.