Вересень школяриків в класи зазива...

1 вер. 2015
У загальноосвітніх навчальних закладах Олександрійського району відбулися урочистості з нагоди Дня знань

1 вересня у всіх загальноосвітніх закладах району пройшло Свято першого дзвоника. Приємно були здивовані учні, вчителі та батьки, коли у кожен загальноосвітній навчальний заклад району завітали представники районної державної адміністрації, відділу освіти, голови сільських, селищних рад, керівники місцевих господарств. Зокрема, привітали з початком нового навчального року педагогічні й учнівські колективи перший заступник голови райдержадміністрації Коваль Ю.Л. (Лікарівська ЗШ І-ІІІ ступенів), заступник голови райдержадміністрації Куруп Б.А. (Долинський НВК), начальник управління агропромислового розвитку Ткаченко О.М. (Войнівська ЗШ І-ІІІ ступенів), директор районного територіального центру Ільющенков В.Л. (Новопразький НВК), начальник відділу освіти Коріненко О.А. (Щасливська ЗШ І-ІІ ступенів).

Разом із побажаннями учням підкорення нових вершин на шляху знань, а вчителям – мудрості і великодушності, шкільні колективи отримали від гостей цінні подарунки, адже школа, яка має належну матеріальну базу, світлі затишні класи, новітню оргтехніку, сучасне обладнання стає по-справжньому для вчителя школою творчості, для дітей – школою радості, а для батьків – школою спокою.