БАРВИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ - 2015

8 черв. 2015
У наш складний час турбота про дітей, їх розвиток та організація їх культурного дозвілля є пріоритетним питанням.

6 червня 2015 року за фінансової підтримки та безпосередньої участі голови Олександрійської міської організації партії «Відродження» Андрія Кімана, голови районної організації тієї ж партії Володимира Тацького та відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації учасники хореографічного колективу «Вікторія» ЦДЮТ, що працює при Користівській ЗШ І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара, взяли участь у V регіональному фестивалі-конкурсі «Барви рідної землі - 2015», який проводився у місті Світловодську.

Діти, натхненні такою турботою, виклались на всі сто відсотків і зайняли І місце серед колективів. Також І місце зайняли тріо дівчат Бугайченко Каріна, Аркуша Анастасія та Чеботару Мілена з танком «Горлиця», а найменша учасниця Токарєва Ярослава з сольним танцем «Ой варенички кручені» виборола ІІ місце.

Конкурс закінчився розважальною програмою, де діти веселились та грали. За це отримали в подарунок солодощі. Але найголовніше – це безліч позитивних емоцій, гарний настрій дітей, що стане добрим підґрунтям для подальших творчих здобутків.

За це від батьків учасників хореографічного колективу «Вікторія» безмежна вдячність керівникам партії «Відродження» А.Кіману, В.Тацькому, начальнику відділу освіти О.Коріненко та побажання наснаги, здоров'я, подальшого процвітання і розвитку.