Про проведення фінального етапу ХІ Всеукраїнського турніру юних економістів

Лист ДОН
15 жовт. 2015

Відбулося засідання творчої лабораторії вчителів української мови і літератури з проблеми «Використання елементів «перевернутого навчання» на уроках української мови та літератури»

15 жовт. 2015

Про олімпіаду з іноземних мов у Кіровоградському національному технічному університеті

Лист ДОН
13 жовт. 2015

День захисника Украї́ни в Олександрівській школі

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
12 жовт. 2015

Турзліт 2015

З 24 по 26 вересня в селі Оникієво Маловисківського району, на базі дитячого оздоровчого закладу «Лісова пісня», проводився щорічний туристичний зліт працівників освіти області. В заході взяли участь 14 команд, серед яких і команда «OST» працівників освіти Олександрійського району у складі: Безверхої М.Д., вчителя зарубіжної літератури Бутівського НВК, Грицаєнка С.О., вчителя фізичної культури Червонокам'янської ЗШ І-ІІІ ст., Зайченка С.І., вчителя фізичної культури Куколівського НВК, Підвальнюка Д.О., вчителя географії Червонокам'янської ЗШ І-ІІІ ст., Коломойця С.Д., вчителя історії Улянівської ЗШ І-ІІІ ст. та Шевцова А.О., вчителя географії та біології Куколівського НВК.
12 жовт. 2015

Про проведення І туру Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків "Здай кров заради життя"

Наказ директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації
8 жовт. 2015

Про проведення проекту "Міксіке в Україні"

Лист Міністерства освіти і науки України
8 жовт. 2015

Про проведення осінньої сесії у Природничій школі учнівської молоді

Лист Міністерства освіти і науки України
2 жовт. 2015

Перші дні жовтня дарують нам свято, яке ми відзначаємо з особливою пошаною - День працівників освіти

Всіх педагогів у цей день об’єднує радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.
1 жовт. 2015

Районне свято з нагоди Дня працівників освіти

Разом із золотом осені, 1 жовтня 2015 року на Олександрійщину прийшло всенародне свято – День працівників освіти, яке традиційно зібрало у районному Будинку культури освітян - майстрів педагогічної справи, вихователів майбутнього нашої держави, сивочолих ветеранів педагогічної ниви.