День захисника Украї́ни в Олександрівській школі

13 жовт. 2015
День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято поєднує багаті і славні традиції  нашої землі, уособлює мужність і відвагу оборонців та захисників Батьківщини.

Пречиста Діва здавна була покровителькою наших славетних пращурів - козаків. Саме  козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Через шанобливе ставлення українського козацтва свято у свідомості народу почало асоціюватися з такими  поняттями, як військова честь, звитяга, мужність, захист кордонів і рідної землі, побратимство.

І нині захисники України – славні солдати, яким довелося взяти в руки зброю, продовжують звеличувати славний козацький рід.

З нагоди свята учні Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів взяли участь в урочистій ході: учнівський та педагогічний колектив вирушили від школи до місцевої Богоявленської церкви, де зустрілися із її настоятелем. Він благословив учнів.

Йдучи вулицями рідного села під державними прапорами, діти відчували гордість за рідний край, Батьківщину, відважних та героїчних захисників незалежності та територіальної цілісності України.