Відбулося засідання творчої лабораторії вчителів української мови і літератури з проблеми «Використання елементів «перевернутого навчання» на уроках української мови та літератури»

15 жовт. 2015

Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо

сьогодні навчати так, як навчали цього вчора

Джон Дьюї

15.10.2015 року у Новопразькому НВК відбулося перше засідання творчої лабораторії вчителів української мови і літератури з проблеми «Використання елементів «перевернутого навчання» на уроках української мови та літератури» (керівник Валькевич Л.А., вчитель української мови і літератури Новопразького НВК).

Епіграфом до засідання творчої лабораторії було обрано цитату: «Якщо нині ще залишилися ті, хто задовольняється крейдою, дошкою і власною харизмою, то не факт, що завтра це зможе утримати увагу хоча б 1% дітей»

Члени творчої лабораторії ознайомилися з планом роботи творчої лабораторії на рік, а також заповнили діагностичні анкети, які допоможуть у подальшій роботі творчої лабораторії.

Також був проведений тренінг «Я це зможу», презентація педагогічної технології «перевернутого навчання». Були визначені плюси і мінуси технології «перевернутого навчання», визначені реальні можливості супроводу навчання: наявність підручників, тиражування підготовлених матеріалів, створення презентацій із звуковим коментарем, відеороликів тощо.

Члени творчої лабораторії отримали домашнє завдання:

Скласти бібліосписки  фахової літератури та Інтернет-ресурсів з теми «Технологія «перевернутого навчання»  на уроках української мови та літератури»