СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ IV ЛІТНЯ АСТРОШКОЛА!

10 черв. 2015
Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Сьогодні відкривається новий етап літніх канікул – це відпочинок в Астрошколі!

Четвертий рік на базі Новопразького НВК працює Літня Астрошкола, метою якої є формування загальнокультурної компетентності та наукової складової світогляду молодої людини. Разом з дітьми Олександрійського району мають змогу відпочити учні Знамʼянського району.

У ході роботи Астрошколи учасники знайомляться з новинками у галузі фізики та астрономії, займаються  науково-дослідницькою роботою, власноруч створюють різноманітні авіа- та ракетомоделі. Астрошкола тісно співпрацює з Кіровоградським державним педагогічним університетом       ім.В.Винниченка. Учні мають змогу прослухати лекції викладачів університету, виступити з презентацією своїх науково-дослідницьких робіт, познайомитися зі студентським життям. Переможці конкурсу-захисту дослідницьких робіт з астрономії отримують запрошення на навчання в університеті.

Під час відпочинку діти відвідують різні історичні місця (екскурсія

до планетарію та авіамузею у м.Дніпропетровськ,).

Дуже цікавим є нічне спостереження за зірками та планетами Сонячної системи, вивчення конвекційних потоків повітря, запуск повітряних зміїв. Діти набувають комунікативних навиків спілкування, взаємодопомоги, проявляють свої мистецькі та спортивні таланти. Щорічно проводиться зірковий МАЙДАН’s, змагання «Зоряна година», «Козацькі забави».

Щиро вітаємо Вас із початком  відпочинку у Астрошколі! Бажаєю  Вам приємно та змістовно провести ці дні в Новопразькому навчально-виховному комплексі!