Регіональний семінар-практикум з питань патріотичного виховання учнівської молоді

10 лист. 2015
03 листопада 2015 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» під керівництвом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений регіональний семінар-практикум з питань патріотичного виховання учнівської молоді на базі Кіровоградської Державної льотної академії України.

В роботі семінару взяли участь заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Атаманчук В.В., директор департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Таборанський В.П.

У сучасних умовах патріотичне виховання підростаючого покоління займає важливе місце в системі формування справжнього українця, гідного сина своєї Батьківщини. Патріотизм потрібно виховувати в дитині з самого дитинства, а так як дитина найкраще сприймає нову інформацію через різного роду ігрові форми, доцільним стало проведення дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура). Основні напрямки розвитку, проведення цієї гри і стали одними з найбільш обговорюваних питань в аудиторії, яка налічувала понад 70 учасників. До участі в семінарі активно долучились представники Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму та краєзнавства керівництва області. Змістовним був виступ керівника ВГО «Молодіжний клуб «Джура»» Гриви А.М., який розкрив особливості проведення військово-спортивної гри «Джура» в загальноосвітніх навчальних закладах області. Учасники семінару взяли участь у проведенні круглого столу із питання «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кіровоградській області». У роботі семінару взяла участь методист відділу освіти із питань виховної роботи Ляшко Н.В.