Дизайн предметів інтер’єру - мистецтво з необмеженими можливостями

27 лист. 2015
Дизайнер – мрійник, чарівник і майстер, уява в нього кольорова, як фломастер.

Сьогодні професія дизайнера знаходиться серед 10 найбільш затребуваних професій в Україні. Творчі люди працюють дизайнерами в різних областях: інтер’єр, одяг, ландшафт, веб-графіка.

Проте, щоб облаштувати своє житло за власним уподобанням. перетворити стандартне і безлике приміщення в особливе, зручне, функціональне і красиве, не обов’язково вчитися на фахівця в дизайнерській сфері.

Учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів можуть ознайомитися з основами дизайну інтер’єру та основами художнього кон­ст­руювання аксесуарів для інтер’єру під час вивчення варіативних модулів «Технологія дизайну інтер’єру» та “Технологія дизайну предметів інтер’єру”.

А навчити учнів розробляти та виготовляти аксесуари, які гар­моніюють з навколишнім оточенням і враховують стиль оформ­лен­ня кімнати та меблів, роблять інте­р’єр кімнати неповторним і оригінальним покликаний вчитель трудового навчання.

26 листопада 2015 року вчителі трудового навчання, члени районної творчої групи з проблеми «Творчий підхід до впровадження варіативних модулів на  уроках трудового навчання та технологій», зібралися у відділі освіти, щоб обмінятися досвідом навчання мистецтву з необмеженими  можливостями -  дизайну предметів інтер’єру.

Під час теоретичної частини учасники поглибили знання з історії дизайну інтер’єру, переглянули презентацію про історичні та сучасні стилі.

А повний політ фантазії проявили під час практичної частини, коли кожний учасник на свій смак декорував вазон.

Підготував та провів засідання вчитель трудового навчання Косівської ЗШ І-ІІІ ступенів Шафорост В.В.