Брейн-ринг

19 жовт. 2015
Слово «гра» означає непродуктивну діяльність, що здійснюється для забави, приносить радість, але має неабияке навчальне та розвивальне значення. Тож якщо хочете мати розумних і ерудованих дітей – грайтесь!

І саме з метою виявлення інтелектуального потенціалу школярів та  популяризації інтелектуальних форм дозвілля серед учнів 15 жовтня 2015 року центр дитячої та юнацької творчості проводив районний чемпіонат з  інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» та «Що? Де? Коли?»  У чемпіонаті взяли участь 5 команд старшої вікової категорії з Головківського НВК, Недогарського НВК,  Користівської, Протопопівської, Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. та 9 команд молодшої вікової категорії з  Червонокам'янської ЗШ І-ІІІ ст., Бутівського НВК, Недогарського НВК, Новопразького НВК, Куколівського НВК, Войнівської ЗШ І-ІІІ ст., Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ст., Косівської ЗШ І-ІІІ ст., Улянівської ЗШ І-ІІІ ст.

Чемпіонат проводився за правилами Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку.

У чемпіонаті з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» переможцями стали:

команда «П’ять плюс один»» Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст., старша вікова категорія;

команда «Гугл» Новопразького НВК, молодша вікова категорія.

У чемпіонаті з інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?» переможцем стала команда «Viva, Україна!» Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст.

Переможці захищатимуть честь району на обласних чемпіонатах з інтелектуальних ігор і ми, звичайно, бажаємо їм тріумфу!