ШКОЛЯРІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ МАМ ВОЇНІВ АТО

12 трав. 2015
Щорічно, у другу неділю травня ми вітаємо найрідніших та найдорожчих нам людей, тих, що постійно турбуються про нас і навіть на відстані зігрівають своєю любов'ю, тих, хто завжди підтримає, зрозуміє і дасть мудру пораду – наших українських матерів.

Цього року  школярі Олександрійського району не тільки привітали і вшанували своїх мам, а й долучилися до зворушливої акції районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Чемерис) і під керівництвом вчителів власноруч виготовили вітальні листівки «Для мами солдата».

Більше 70 маленьких шедеврів виготовили учні Косівської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Руденко Л.Г., вчитель Котяж В.І.), Лікарівської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Чабан В.Г., вчителі Косенко Я.А., Вербівська І.С.), Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Наврось В.О., вчителі Грама О.В., Овдійчук Н.І.), Шарівського НВК (директор Малихіна О.Г., вчителі Ковальова В.І., Гурій Ю.В., Ніколаєнко Ю.Ю., Самборська С.Н.), Щасливської ЗШ І-ІІ ступенів (директор Михайлова С.В., вчитель Зайцева Н.М.).

Гарно оздоблені, із побажаннями здоров’я, словами вдячності за їхню любов і турботу, виховання гідних синів України - листівки будуть вручені мамам воїнів-земляків, які знаходяться безпосередньо в зоні бойових дій на сході України.