19 жовт. 2017

Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»

Керівники наукових секцій КМАНУМ: Мітленко Лариса Олександрівна, Піскова Світлана Вікторівна та Мірошниченко Олександр Іванович стали учасниками освітньої академії «Intel», яка щорічно проводиться в рамках конкурсу «Intel Techno-Ukraine».
19 жовт. 2017

Команда «Нова Прага» - фіналісти ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів!

13 – 15 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.
19 жовт. 2017

Науково-технічний конкурс «Intel-Техно Україна 2017-2018»

З 10 по 13 жовтня 2017 року слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді брали участь у науково-технічному конкурсі «Intel-Техно Україна 2017-2018» та у Всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017».
17 жовт. 2017

Вихователь року - 2017

13 жовтня 2017 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбувся районний конкурс "Вихователь року - 2017"
17 жовт. 2017

МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ, ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦВІТ

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!.. …Народ мій є! В його волячих жилах Козацька кров пульсує і гуде! В. Симоненко
13 жовт. 2017

Мужності й геройства свято

У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено виховний захід «Герої України від минулого до сьогодення»
12 жовт. 2017

Креативним ідеям РПД – втілення в життя!

11 жовтня 2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася звітно-виборча сесія Олександрійського районного парламенту дітей.
12 жовт. 2017

День відкритих дверей у Олександрійському технікумі Білоцерківського національного аграрного університету

12 жовтня 2017 року учні Шарівського НВК, Головківського НВК, Куколівського НВК та Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів побували на Дні відкритих дверей Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету.
6 жовт. 2017

«Впевнений старт» – нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку

Підготовлена нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 01.08.2017 №1/11-7684). Це новий документ розроблений для забезпечення успішного розвитку дитини на передшкільному етапі життя. Головною метою діяльності вихователя визначено змістовну організацію життєдіяльності дошкільників у специфічних видах дитячої діяльності.
4 жовт. 2017

Майбутнє України

Відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»