7 лист. 2017

Засідання міжпредметного динамічного об'єднання

Відповідно до плану роботи 7 листопада 2017 року на базі Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметного динамічного об’єднання учителів історії та географії, яке працює над проблемою «Узагальнення та популяризація авторських підходів до розв’язання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти».
7 лист. 2017

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

04 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
6 лист. 2017

Молодіжний працівник

З 31.10 по 02.11.2017 методист ЦДЮТ Балагурова О.В. взяла участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник», що проходив на базі Центру розвитку національних культур «Єдина родина» у м. Кропивницькому.
2 лист. 2017

Табір ПАТРІОТ знайомить з професіями та підприємствами

Відділ освіти райдержадміністрації спільно з ГО Молодіжний табір ПАТРІОТ продовжують об’єднувати молодь Олександрійщини з метою її професійної визначеності в майбутньому та дослідження потреб ринку праці на території району.

Семінар-нарада

Відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району
2 лист. 2017

Соціально-психологічний клімат колективу як індикатор успішності

Відбувся постійно діючий семінар директорів закладів загальної середньої освіти району
30 жовт. 2017

Відбулося засідання методичного об’єднання учителів історії

30 листопада 2017 року у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося чергове засідання методичного об’єднання учителів історії та правознавства, яке працює над вирішенням методичної проблеми «Компетентнісний підхід до викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в процесі реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» ( керівник – учитель історії Куколівського НВК Флакей Н.М.).
30 жовт. 2017

Засідання ради євроклубів

27 жовтня 2017 році на базі РЦДЮТ відбулося засідання Ради євроклубів закладів освіти Олександрійського району. На засіданні були розглянуті та обговорені заходи, що організовує та проводить Рада євроклубів Кіровоградщини у 2017-2018 н. р, та участь у них шкільних євроклубів району.
23 жовт. 2017

Змагались ерудити

18 жовтня 2017 року в залі районного Будинку культури відбувся районний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Брей-Ринг» та «Що?Де?Коли?».
20 жовт. 2017

Співаймо разом!

20 жовтня в районному Будинку культури з метою розвитку вокально-хорового мистецтва, пошуку талановитих дітей району, розвитку їх творчих здібностей та удосконалення виконавської майстерності відбувся традиційний районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом», приурочений Міжнародному дню музики, що відзначається 1 жовтня.