Відбулося засідання методичного об’єднання учителів історії

30 жовт. 2017
30 листопада 2017 року у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося чергове засідання методичного об’єднання учителів історії та правознавства, яке працює над вирішенням методичної проблеми «Компетентнісний підхід до викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в процесі реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» ( керівник – учитель історії Куколівського НВК Флакей Н.М.).

Голова методичного об’єднання акцентувала увагу на впровадженні нових дієвих форм та методів національно-патріотичного виховання в закладах освіти під час освітнього процесу. Зокрема, Наталія Михайлівна  зазначила, що вивчаючи славні сторінки історії варто звернути увагу на те велике і світле, яке підносить наш народ до вершин цивілізації, визначає його заслуги перед людством. Саме учитель має донести до учнів ідею української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства й нації в цілому.

Учитель історії  Головківського НВК Перевізняк В.І. поділився досвідом із колегами з питання застосування електронного освітнього контенту  та організації самостійної діяльності  здобувачів освіти на уроках історії та правознавства засобами інноваційної діяльності.

Методист відділу освіти Шкідін Н.Т. звернула увагу на необхідності дотримання і виконання рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання в закладах освіти та формуванні патріотизму на уроках історії.

Практична частина засідання була присвячена особливостям виконання лабораторно-практичних робіт на уроках історії та рекомендаціям стосовно застосування електронного контенту під час підготовки учнів до олімпіад та ЗНО.