14 груд. 2017

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

13 грудня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Свої роботи захищали учні-члени МАН, члени шкільних наукових товариств, учні, які самостійно працювали над проектами.
12 груд. 2017

Вчимося жити разом

11 грудня 2017 року на базі відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації було проведено семінар вчителів основ здоров'я та педагогів-тренерів превентивних проектів
11 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та інформаційних технологій

Результати
7 груд. 2017

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

6 грудня 2017 року відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району

Родзинка

6 грудня у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості.
7 груд. 2017

05 – 06 грудня 2017 року у місті Києві відбулася Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».
7 груд. 2017

Користівські школярі – учасники Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч»

Учні Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч»
4 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та біології

Результати
1 груд. 2017

Агро-заняття «Хліб - усьому голова»

На базі Новопразького дошкільного навчального закладу «Рукавичка» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти району.
29 лист. 2017

Юніори 2017-2018 н.р.

28 листопада у приміщенні районного Будинку культури з метою підготовки до ЗНО з історії України, відбувся районний чемпіонат інтелектуальної ліги «Юніори 2017-2018 н.р.» серед учнів 10-11 класів закладів освіти району.