21 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати
21 лист. 2017

«Вчитель – це той, хто постійно вчиться»

20 листопада відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів трудового навчання

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРАВООХОРОНЦЯМИ

Правоохоронці Кіровоградщини та представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зустрілися із випускниками закладів загальної середньої освіти району.
20 лист. 2017

Семінар-практикум словесників району

Відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури
20 лист. 2017

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ

Агро-заняття у Войнівському ДНЗ

На базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбулося засідання творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти району
14 лист. 2017

Урок добра «Добро в тобі»

Захід, присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, відбувся у Недогарському НВК.
14 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та інформатики

Результати
9 лист. 2017

Районне методичне об'єднання вчителів географії

9 листопада у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів географії , які працюють над науково-методичною проблемою “Підвищення ефективності і якості природничої освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів».
8 лист. 2017

Людина починається з добра

Продовжуючи багатолітню традицію міжшкільного партнерства 8 листопада у Недогарському НВК відбувся виховний захід приурочений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського «Добро в тобі».