Урок добра «Добро в тобі»

14 лист. 2017
Захід, присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, відбувся у Недогарському НВК.

Цікавий, неординарний захід, присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського, відбувся у Недогарському НВК. Урок добра «Добро в тобі», на якому було вдало розкрито виховні цінності творів письменника у вирішенні головної проблеми сучасності - людської байдужості, зневаги і злоби один до одного, провела заступник директора з виховної роботи Кравченко Л.І. Лейтмотивом заходу стали слова В.О.Сухомлинського «Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе, і щоб не сталося в житті кожного з вас, завжди пам’ятайте, що ви живете на планеті Земля і носите ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим».

Урок добра розпочався з перегляду мультиплікаційного фільму «Просто так», де в чудовій анімаційній формі закладені прості істини: треба дарувати добро, не розраховуючи на винагороду. Під час заходу учні обговорювали оповідання В.О.Сухомлинського; переглядали відеофільми, в тому числі унікальні біографічні кадри, озвучені «живим» голосом педагога; слухали ліричні пісні у виконанні Зайцевої М.Є. та завідуючої бібліотеки-філії Цебрієнко Є.С. Через твори письменника діти намагалися зазирнути в свою душу і визначити, яка вона у кожного.

На урок добра були запрошені методист відділу освіти з виховної роботи Шкідін Н.Т., директор і заступник з виховної роботи Олександрівської ЗШ Глущенко Н.В. і Руденко О.М., директор Недогарського НВК Радіонова О.В. Позакласний захід пройшов в атмосфері доброзичливості та взаєморозуміння. Школярі разом з Ларисою Іванівною підвели підсумок, що людина прийшла у цей світ, щоб творити добро і добру пам’ять залишити по собі.