30 серп. 2017

Серпнева конференція - 2017

Відбулася традиційна серпнева конференція освітян Олександрійського району
14 серп. 2017

ПЕРШИЙ УРОК 2017/2018 Н.Р.

У виданні містяться розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році.
27 черв. 2017

По праці копіткій і шана привселюдна

Вітаємо із заслуженою нагородою - Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради - Коломойця Дмитра Івановича, керівника вокального гуртка центру дитячої та юнацької творчості!
27 черв. 2017

Перемога юних туристів-краєзнавців

Команда «Мандрівники» посіла ІІІ місце в Обласному зльоті туристів-краєзнавців

Ми на V Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних зоологів

Із 07 до 09 червня 2017 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно із Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено V Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів в місті Ужгород, в якому взяла участь команда Кіровоградської області.

Молодіжні лідери з Корпусу Миру США

Волонтери Корпусу Миру США в Україні долучилися до роботи в мовно – профільному таборі «Smile»
13 черв. 2017

В об’єктиві натураліста – фестиваль та конкурс, успішні для добронадіївського школяра

Природа, як і будь-яка інша органічна середовище знаходиться в постійному розвитку та русі.
6 черв. 2017

Фестиваль «Дошкільня - 2017» - свято талантів і позитивних емоцій!

2 червня 2017 року відбувся фестиваль «Дошкільня - 2017»
2 черв. 2017

Сучасні підходи до створення предметного середовища: семінар у Щасливському ДНЗ «Тополька»

Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема модернізації освітньої політики взагалі й дошкільної зокрема. На часі приведення навчально-виховного процесу, організації розвивально середовища в кожному дошкільному закладі у повну відповідність державному стандарту. Практичне вирішення завдань сучасної дошкільної освіти потребує ґрунтовної психолого-педагогічної основи для організації освітнього процесу та створення розвивального середовища.
2 черв. 2017

Табір "ПАТРІОТ" об'єднав заклади області

Вперше в Україні за фінансової підтримки ТОВ «УкрАгроКом», ПАТ «Шарівське», ТОВ «Колос» стартував табір цілодобового перебування «ПАТРІОТ» сільськогосподарського напрямку.