28 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та німецької мови

Результати
28 лист. 2017

Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя!

В ЛАНАУ відбулись консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ

Чергова перемога юного науковця із Новопразького НВК

Учень Новопразького НВК Марченко Назар - призер Всеукраїнського науково-технічного конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»
28 лист. 2017

Вітаємо «Вікторію» з перемогою!!!

26 листопада хореографічний колектив “Вікторія” Центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району при Користівській загальноосвітній школі взяв участь у восьмому Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Таланти ОСЕНІ – 2017».
27 лист. 2017

Молодь – майбутнє України

16-17 листопада 2017 року члени шкільного євроклубу «Глобус» Цукрозаводського НВК Дудник Карина та Клочко Анастасія разом з керівником Руденко Н. І. взяли участь в роботі Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України»( м. Горішні Плавні Полтавської області). Його учасниками були представники 10 регіонів України: Вінниця, Київ, Дніпро, Черкаси, Миколаїв, Боярка, Шостка, Полтава, Чернівці, Херсон, Селидове (Донецька область).
24 лист. 2017

“З присвятою замордованим голодом…”

24 листопада учнівський та педагогічний колективи Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років
23 лист. 2017

Thanksgiving Day

У Протопопівській школі започаткували відзначення Дня подяки
22 лист. 2017

«Вчителі англійської мови - агенти змін»

Вчитель Шарівського НВК Козел А.Ю. - переможець конкурсу на участь у Програмі «Вчителі англійської мови - агенти змін».
21 лист. 2017

День Гідності та Свободи у Користівській школі

У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшли заходи під гаслом «Україна – країна гідності та свободи»
21 лист. 2017

Самоврядування дітей та учнівської молоді

17 листопада 2017 року в залі відділу освіти відбулося засідання школи лідерів з теми «Самоврядування дітей та учнівської молоді», в якому взяли участь 24 представники учнівського самоврядування закладів освіти району.