9 лют. 2018

Змагання інтелектуалів 8-9 класів

9 лютого у приміщенні районного Будинку культури з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін та активізації інтелектуальних форм позашкільної роботи з учнями відбувся районний чемпіонат інтелектуальної ліги «Кадети 2017-2018 н.р.» серед учнів 8-9 класів закладів освіти району.
8 лют. 2018

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

8 лют. 2018

Вітаємо переможців конкурсу «Учитель року - 2018»!

Освітяни району - переможці ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
7 лют. 2018

Вітаємо з перемогою!

Учениця 11 класу Новопразького НВК - переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
7 лют. 2018

Урок фізики в сучасних умовах навчання

Майстер-клас для вчителів фізики
6 лют. 2018

Із славним ювілеєм!

6 лют. 2018

Understanding of the 21st century skills

Відбулося тренінгове заняття для вчителів англійської мови
5 лют. 2018

Вчимося жити разом

01 – 02 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася нарада-семінар з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» за участю працівників освіти Кіровоградської області, відповідальних за викладання предмета «Основи здоров’я» й впровадження превентивних здоров’язбережних проектів.
1 лют. 2018

Вітаємо переможців олімпіад!

1 лют. 2018

Література – вічна!

З метою підвищення інформаційної культури й професійної ІКТ компетентності вчителів 30 січня 2018 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури (керівник групи Сідельник О.М.- вчитель Новопразького НВО).