Вчимося жити разом

5 лют. 2018
01 – 02 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася нарада-семінар з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» за участю працівників освіти Кіровоградської області, відповідальних за викладання предмета «Основи здоров’я» й впровадження превентивних здоров’язбережних проектів.

Регіональний координатор, завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Желєзнова Тетяна Петрівна відкрила нараду-семінар з презентації мети, завдань й очікуваних результатів щодо стану виконання заходів та шляхів інтеграції курсу «Вчимося жити разом» в Кіровоградській області. Ознайомила з двокомпонентною моделлю підготовки педагогів з методики формування  здоров'язбережної і соціальної компетентності, визначення та переліку пріоритетних заходів на 2018-2024 роки.

Ключовими знаннями та вміннями педагога-тренера при впровадженні превентивних програм, що базуються на розвитку життєвих навичок, поділилися з учасниками наради-семінару регіональні координатори, члени обласної робочої групи. Від Олександрійського району презентувала роботу за проектом член обласної робочої групи з питань планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» педагог-тренер Жуфалаян Віта Олександрівна (керівник методичного об’єднання вчителів основ здоров’я та педагогів-тренерів, учитель Куколівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради Кіровоградської області). За свій професіоналізм, відданість справі, творчість та креативність вона отримала в подарунок прекрасний набір матеріалів для професійного тренера й фасілітатора – тренерську валізу.