Вітаємо з перемогою!

7 лют. 2018
Учениця 11 класу Новопразького НВК - переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

3 лютого 2018 року у комунальному закладі «Навчально-виховного об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (вул. В.Чорновола, 15) відбулося нагородження переможців обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Приємно відзначити перемогу учениці 11 класу Новопразького навчально-виховного комплексу Оксани Лещенко в одному з наймасовіших конкурсів учнівської та студентської молоді. Допомогу у підготовці учениці надала вчитель української мови та літератури Новопразького НВК Бугайова Наталія Анатоліївна, яка також була відзначена подякою управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.
     Відразу після церемонії нагородження учасники приступили до виконання завдань ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
     Побажаємо успіхів Оксані на Всеукраїнському рівні!