Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

8 лют. 2018
Інформація

07 лютого 2018 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району.

На порядку денному слухалися питання:

• про підсумки статистичного звітування №85-к «Звіт дошкільного навчального закладу за 2017 рік»;
  • про примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633;
  • про виконання норм харчування у закладах дошкільної освіти району та встановлення батьківської плати за харчування дітей (вартість 1-дітодня);
  • про підсумки районного конкурсу кращий кулінарний шедевр «Рецепт від дошкільника» .

Семінар відбувся за участі методиста по роботі з закладами дошкільної освіти відділу освіти райдержадміністрації Логвінової Л.Я., керівників закладів дошкільної освіти району та вихователів, заступників директорів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

Керівник Протопопівського ДНЗ «Колобок» Дорошенко Н.О. надала методичні рекомендації щодо організаційно-розпорядчої документації закладу дошкільної освіти, звернула увагу директорів дошкільних установ на необхідність вчасного та якісного оформлення основної документації.

У ході семінару-наради, керівник Михайлівського ДНЗ «Сонечко» Олексієвець Т.В. презентувала систему доступу до публічної інформації діяльності закладу на сайті (відповідно до Закону України «Про освіту»).

Методист МК Л.Логвінова звернула увагу керівників дошкільних установ на підвищення контролю щодо виконання натуральних норм харчування та дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування у закладах дошкільної освіти району.

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти пройшов результативно та у плідній співпраці.

З усіх питань порядку денного прийняті конструктивні рішення.