Вітаємо переможців конкурсу «Учитель року - 2018»!

8 лют. 2018
Освітяни району - переможці ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Очевидно, що найбільш престижний в освіті конкурс - це «Учитель року». Його переможці - безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. Це він, «Учитель року», примушує мінятись. І педагога, якого дотепер знали в районі, після перемоги знатимуть не лише в області, а й в Україні.

Щороку кращі освітяни нашого району беруть участь у такому престижному заході. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

06-07 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»з та закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

До фінального етапу, а це 5 учасників у кожній номінації, ввійшли і представники освітянської спільноти нашого району – педагоги Новопразького навчально-виховного комплексу Бугайова Наталія Анатоліївна (учитель української мови і літератури) і Зайченко Сергій Іванович (учитель фізичної культури).

Продемонструвавши у конкурсних випробуваннях високий професіоналізм, креативність, творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей та почуття гумору, наші колеги стали переможцями:

Бугайова Наталія Анатоліївна – I місце у номінації «Українська мова та література»

Зайченко Сергій Іванович -  ІІ місце у  номінації «Фізична культура»

Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів відбулася у актовій залі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв). Привітали та вручили нагороди кращим освітянам області Сергій Петрович Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, заслужений працівник освіти України; Володимир Петрович Таборанський, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації; Людмила Вікторівна Корецька, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», Заслужений працівник освіти України; Світлана Леонідівна Скалько, голова Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України, Заслужений працівник профспілок України, Заслужений працівник освіти України.

Цьогоріч вперше виплатили грошові премії переможцям та лауреатам (за зайняті ІІ та ІІІ місця) ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» відповідно до Положення про преміювання педагогічних працівників – переможців ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року», затвердженого рішенням Кіровоградської обласної ради від 10 листопада 2017 року № 395.

Вітала своїх "зірочок" і делегація освітян району: начальник відділу освіти О.Полтавець, завідувач методичного кабінету Т.Мартюшина, методисти В.Симоненко і С.Козир, директор Новопразького НВК Л.Мітленко, рідні та колеги.

Конкурс «Учитель року — 2018» став саме тим акордом, який налаштував серця і думки освітян на вияв кращих рис учительства через творче суперництво, визнання, поцінування та пошанування, дав можливість конкурсантам побачити більш широку перспективу, оскільки упродовж усіх етапів змагань відбувався обмін досвідом, а кращі його зразки поширяться на освітян району.

Уся педагогічна громадськість Олександрійщини вітає Бугайову Наталію Анатоліївну і Зайченка Сергія Івановича з перемогою!

Бажаємо нових творчих злетів і перемог, вдячних учнів, поваги і розуміння колег!