Урок фізики в сучасних умовах навчання

7 лют. 2018
Майстер-клас для вчителів фізики

2 лютого 2017 року на базі  Новопразького НВО Бондаренко Наталія Миколаївна провела майстер-клас для вчителів фізики з проблеми «Урок фізики в сучасних умовах навчання».
     Майстер-клас розпочався тренінгом  «Розвиток пізнавальної активності учнів засобами ІК-технологій».
     Присутні  ознайомились із досвідом роботи коллеги, відвідали урок фізики у 7 класі з теми «Сила тертя». Учні  дізнались про явище тертя; сформулювали поняття сили тертя; встановили експериментально в чому полягають причини тертя; вияснили, які види тертя існують; навчились вимірювати силу тертя; розглянули способи зменшення і збільшення тертя. Вчителі провели обговорення уроку та виробили методичні рекомендації щодо викладання теми «Взаємодія тіл. Сила».
     Учасники висловили вдячність  адміністрації закладу та керівнику майстер-класу за змістовну зустріч.