Змагання інтелектуалів 8-9 класів

9 лют. 2018
9 лютого у приміщенні районного Будинку культури з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін та активізації інтелектуальних форм позашкільної роботи з учнями відбувся районний чемпіонат інтелектуальної ліги «Кадети 2017-2018 н.р.» серед учнів 8-9 класів закладів освіти району.

У чемпіонаті взяли участь 13 команд із Войнівської ЗШ І-ІІІ ст., Головківського НВК, Користівської ЗШ І-ІІІ ст., Куколівського НВК, Новопразького НВК, Цукрозаводського НВК,  Червонокам'янського НВО, Шарівського НВК, Добронадівської ЗШ І-ІІІ ст., Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст., Щасливської ЗШ І-ІІ ст., Бутівського НВК та Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст.

Теми турів обирались жеребкуванням. Боротьба була напруженою, тож до фінального туру районної інтелектуальної ліги вийшли команди, що набрали найбільше балів. У першому турі за темою «Географія» перемогу здобула команда «Фортуна» (Головківський НВК, керівник Ільчишина А.К.). У другому турі за темою «Біологія» - команда «Імпульс» (Щасливська ЗШ І-ІІст., керівник Бабенко О.О. ) У третьому за темою «Основи здоров`я та безпека життєдіяльності. Здоровий спосіб життя» - команда «180-ий меридіан» (Попельнастівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Труш О.П.) У четвертому за темою «Філологія» - команда «Оріон» (Новопразький НВК, керівник Колісніченко Н.А.).

У фіналі команди змагалися за  темою-сюрпризом «Кулінарія», перемогла  команда  - «180-ий меридіан» Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст.

Найерудованішим вболівальником став учень Новопразького НВК Баглай  Андрій.