Література – вічна!

1 лют. 2018
З метою підвищення інформаційної культури й професійної ІКТ компетентності вчителів 30 січня 2018 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури (керівник групи Сідельник О.М.- вчитель Новопразького НВО).

В процесі роботи було розглянуто наступні питання : «Використання інформаційно – комунікативних технологій на уроках зарубіжної літератури як засіб активізації творчої діяльності учнів», «Інноваційна парадигма сучасного уроку зарубіжної літератури». Членам творчої групи представлено презентацію «Текстоцентрична та читацькоцентрична парадигма викладання зарубіжної літератури» та проведено роботу по розробленню текстоцентричних та читацькоцентричних запитань до сонету Ф. Петрарки №61 «Благословенні будьте, день і ніч…», вірша Лі Бо «Печаль на яшмовому ганку».

Вчитель зарубіжної літератури Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глущенко Наталія Василівна презентувала колегам свою систему роботи, діючий шкільний літературний музей та створений віртуальний літературний музей «Світ літератури». Незабутні враження отримали присутні від зустрічі з поетами рідного краю Надією Кундіренко та Григорієм Клименком, які читали дітям свої поезії, знайомили зі своєю поетичною спадщиною.

Члени творчої групи отримали домашнє завдання та пропозицію приєднатись до дистанційного інтерактивного проекту з питань:

1. Робота в online сервісі Learnings Apps – створення пазлів до уроків зарубіжної літератури.

2. Робота у соціальному сервісі Padlet.com – створення віртуальної дошки до уроків зарубіжної літератури.