21 трав. 2018

Щоб козацька слава навік не пропала!

Відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
14 трав. 2018

Олександрійщина відсвяткувала День Європи

Щорічний єврофестиваль "Олександрійщина святкує День Європи" відбувся на базі Цукрозаводського НВК 11 травня. У ньому взяли участь більше 70 учнів із 14 закладів освіти району.
7 трав. 2018

Навчальні екскурсії і навчальна практика: відпочиваємо з користю

Проведено виїзний семінар-практикум учителів біології
2 трав. 2018

English week у Бутівському НВК

У Бутівському НВК пройшов Тиждень англійської мови.
26 квіт. 2018

Військово-польові збори – перший армійський досвід

Завершилися військово-польові збори 2018 року
25 квіт. 2018

Навчально-польові збори: випробування тривають

Хроніка другого дня навчально-польових зборів
24 квіт. 2018

Екзамен на вправність та мужність

В рамках проведення завершального етапу навчання з предмету "Захист Вітчизни", 24 квітня 2018 року на базі Олександрійського аграрного ліцею розпочалися триденні навчально-польові збори учнів 11 класів закладів освіти району.

Крок до зірок

Фестиваль-конкурс «Крок до зірок» щороку проводить районний центр дитячої та юнацької творчості з метою виявлення талановитої, обдарованої учнівської молоді, пропаганди високих досягнень в розвитку національної культури.

ГРОМАДЯНИН-2018

Бути громадянином своєї землі – значить переживати разом з Батьківщиною всі труднощі, значить бути єдиним з народом, спільно вирішувати проблеми, які виникають в твоїй країні.
24 квіт. 2018

Вітаємо Гейко Дар'ю з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України