Користівські школярі – учасники Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч»

7 груд. 2017
Учні Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч»

Нині суспільство диктує нові вимоги до випускників школи. І знання іноземної мови – одне з найпріорітетніших.

Учні Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів постійно поглиблюють свої знання, пізнають багато цікавого, проявляють свою ерудицію, беручи участь у різноманітних Всеукраїнських конкурсах та вікторинах.

5 грудня 2017 року 38 школярів 2-11 класів вкотре стали учасниками Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Гринвіч», який за сім років існування став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації  в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України.

Конкурс тривав 60 хвилин. За цей час учні розв'язали 20 завдань різної складності із чотирма варіантами відповідей. Завдання конкурсу «Гринвіч» доступні дітям із різним рівнем підготовки і містили запитання з англійської мови та літератури, країнознавства. Приємно, що значну частину учасників конкурсу склали учні початкової школи.

Матеріали конкурсу стали вагомим доповненням до знань, отриманих за роки вивчення англійської мови в школі.