Засідання ради євроклубів

30 жовт. 2017
27 жовтня 2017 році на базі РЦДЮТ відбулося засідання Ради євроклубів закладів освіти Олександрійського району. На засіданні були розглянуті та обговорені заходи, що організовує та проводить Рада євроклубів Кіровоградщини у 2017-2018 н. р, та участь у них шкільних євроклубів району.

Керівник євроклубу «Глобус» Цукрозаводського НВК Руденко Н.І. поділилася досвідом участі в роботі ХVІІ відкритої регіональної конференції старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2017», що традиційно проходила на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68.  Це інтелектуальна рольова гра, учасники якої імітують роботу Організації Об’єднаних Націй. Форум зібрав делегатів з багатьох регіонів України. Додала, що в додаткових рамках гри серед команд пройшов конкурс колажів на тему «Інвестиції в дітей», в якому однією з найкращих визнана робота делегації Олександрійського району.

В кінці наголосила, що конференція «Модель ООН» це не тільки обмін думками та апробування теоретичних напрацювань учасників, а і прекрасна нагода для нових знайомств, можливість отримати нові враження від цікавого спілкування, єднання думок, мрій.

Цього року євроклуб «Глобус» запрошений взяти участь у Всеукраїнському учнівському форумі «Молодь – майбутнє України» 16 – 17 листопада 2017 року у м. Горішні Плавні Полтавської області.

Програма засідання  завершилася обговоренням пропозицій щодо проведення на Олександрійщині єврофестивалю 2018 року.