Соціально-психологічний клімат колективу як індикатор успішності

2 лист. 2017
Відбувся постійно діючий семінар директорів закладів загальної середньої освіти району

01 листопада 2017 року на базі Щасливської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося засідання постійно діючого семінару директорів закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Соціально-психологічний клімат в колективі – якісний аспект міжособистісних стосун­ків». У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Полтавець О.О., завідувач районного методичного кабінету Мартюшина Т.Г., сільський голова села Щасливе Кіцелюк Т.М.

Щасливська школа зустріла гостей привітними класними кімнатами та майже домашньою атмосферою. Директор закладу освіти Михайлова Світлана Вікторівна провела екскурсію, під час якої присутні оглянули класи, музей етнографії, виставку учнівських та вчительських виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

Програма семінару включала розгляд теоретичних аспектів формування соціально-психологічного клімату в колективі; видів та чинників, що його визначають; методів діагностики й управління конфліктами та шляхів їх мінімізації.

У ході практичного блоку психолог Протопопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Завгородня Юлія Станіславівна провела з учасниками тренінг з проблеми семінару.

Також учасники семінару відвідали історико-краєзнавчий музей села Щасливе, познайомилися з роботою закладу дошкільнї освіти.