Команда «Нова Прага» - фіналісти ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів!

19 жовт. 2017
13 – 15 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.

Серед 13 команд (65 учасників) із міст, районів та територіальних громад області Олександрійський район представляла команда «Нова Прага» із Новопразького навчально-виховного комплексу.

Склад команди «Нова Прага»: Гейко Дар'я (капітан команди), Баглай Андрій, Сергієнко Інна, Янчукова Дар'я, Скрипник Анастасія, Гейко Андрій. Керівник команди – вчитель географії Новопразького НВК Петренко Світлана Григорівна.

Основними завданнями турніру юних географів є: стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, формування навичок дослідницької роботи, підвищення інтересу до поглибленого вивчення географії.

До складу журі обласного етапу були залучені викладачі кафедри географії та геоекології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, методисти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», вчителі географії м. Кропивницького та області.

Під час проведення відбіркових турів наша команда «Нова Прага» демонструвала глибокі знання, позитив, дружню енергетику та підтримку один одного. Вигравши всі відбіркові бої за олімпійською системою, команда «Нова Прага» вийшла у фінал!

Суперниками нашої команди у фінальному бою були команди  «ВЛЮКЕ» Петрівського району та «Alex – city» м. Олександрія. Переможцем турніру стала команда «Alex – city». Але члени команди «Нова Прага» були достойними суперниками!

З ініціативи членів оргкомітету та членів журі були визначені окремі нагороди командам та учасникам . Команда «Нова Прага» одержала нагороду  «За взаємодопомогу та взаємовиручку в команді», а Гейко Дар’я - звання «Невпинний потік інформації (Геоговорун)».

Вітаємо команду «Нова Прага» - фіналіста ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів! Дякуємо керівнику команди Петренко Світлані Григорівні за якісну підготовку учнів та адміністрацію Новопразького НВК за підтримку та розвиток обдарованої молоді.