День відкритих дверей у Олександрійському технікумі Білоцерківського національного аграрного університету

12 жовт. 2017
12 жовтня 2017 року учні Шарівського НВК, Головківського НВК, Куколівського НВК та Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів побували на Дні відкритих дверей Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету.

Метою заходу була профорієнтаційна робота, під час якої школярам розповіли про спеціальності, які готує ВНЗ. Заступник директора технікуму Соловйова Т.І. розповіла про переваги навчання саме в їхньому навчальному закладі.

Під час проведення Дня відкритих дверей учні ознайомилися з виставкою домашніх тварин, улюбленців студентів та викладачів технікуму. Цікаві експонати були представлені на виставці доробок з природного матеріалу «Осінній вернісаж».

Родзинкою заходу стало спортивне свято «Козацькі розваги», на початку якого студенти, викладачі та гості стали учасниками флешмобу, присвяченому Дню козацької слави, сформувавши фігуру герба України.

В кінці дня всіх пригостили козацькою кашею, узваром та рогаликами. Учні мали можливість у безпосередньо неформальному спілкуванні більше дізнатися про реальне студентське життя.