Вихователь року - 2017

17 жовт. 2017
13 жовтня 2017 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбувся районний конкурс "Вихователь року - 2017"

Виявлення та підтримка активних, талановитих, творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, пропагування і розповсюдження їх досвіду, впровадження ефективних методів у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку - мета щорічного районного конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року», який відбувся 13 жовтня 2017 року на базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка».
     Цього року ділилися секретами професійної майстерності вихователі одних із кращих дошкільних навчальних закладів району: Іщенко С.І. (вихователь Войнівського ДНЗ), Жовна Я.А. та Рубан Л.С. (вихователі Протопопівського ДНЗ),  Васільчик Л.А. (вихователь дошкільного підрозділу Шарівського НВК).
     Впродовж двох днів учасниці виявляли свою майстерність у двох етапах конкурсу, а саме:
  • презентували власний педагогічний досвід та виконали конкурсні письмові завдання;
  • демонстрували свій досвід під час показового сучасного заняття.
     Особливістю цьогорічного заходу було те, що учасниці конкурсу демонстрували можливості створення педагогічного дизайну сучасному заняттю. Сучасне заняття - це форма навчання дітей дошкільного віку, в якій педагог, працюючи з усією групою, підгрупою або індивідуально організовує пізнавальну діяльність з урахуванням індивідуальних, вікових можливостей і освітніх потреб кожного вихованця. Тому і теми заняття конкурсанток були за змістом цікавими та сучасними, а саме:
  • заняття-подорож «Віртуальна прогулянка сонячною системою»;
  • агро-заняття з елементами  ейдотехніки «Соняшник – рослина, що росте у полі»;
  • заняття-дайвінг «На морському дні»;
  • заняття для дівчаток «Школа шляхетних панянок», де дівчат навчали куховарити, правилам етикету, створювати дизайн одягу.
     Під час дайвінг-подорожі вихованці  розширили свої знання про морські простори; в ролі астрономів досліджували планети Сонячної системи; експериментували з соняшниковим насінням; здійснили віртуальну подорож до Італії, де опанували вмінням по приготуванню піци, а у хореографічній залі навчилися елементам танцю «Тарантела»…
     Проведені заняття переможців Конкурсу вирізнялися конкретністю формулювання теми та мети, раціональним використанням інноваційних технологій, доцільним та ефективним використання ІКТ та наочності, раціональним використанням методів та прийомів навчання,  науковістю, новизною, проблемністю й привабливістю навчальної інформації, високим ступенем естетичного та виховного впливу заняття на дошкільнят, зв’язком із попереднім життєвим досвідом дошкільнят і високим рівнем соціалізації.
     Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері за активної підтримки колег конкурсантів. Позитивні емоції , посмішки та різноманітні подарунки отримали вихованці старщої групи Войнівського дошкільного навчального закладу«Веселка», які були задіяні у показових заняттях конкурсанток.
     Рівень проведених показових занять був високим, тому журі довелось нелегко визначити найкращого серед кращих вихователів району. За підсумками  конкурсних етапів титул «Вихователь року - 2017» виборола  вихователь Протопопівського ДНЗ «Колобок» РУБАН ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА.
     У привітальному слові члени журі наголосили: «Сьогодні немає ні переможців, ні переможених, тому що кращою винагородою для вихователя є щасливі усмішки та радість в очах їх вихованців».